Müzik çaları göremiyor musunuz? Dinlemek için buraya tıklayın.

Bölümün transkripti için buraya tıklayın.

Amerikalılar gelecek yıl için sigorta planlarını seçerken bazıları merak edebilir: Devlet kürtaj kısıtlamalarındaki son artış sigorta planlarını iyi mi etkiliyor?

Tek bir yanıt yok, sadece birçok insan için sigorta, kürtaj ödemelerine nadiren destek oldu. Bir çok nakit ödüyor ve birçoğu bunu karşılayamıyor.

İşte burada kürtaj fonları devreye giriyor. Bu kuruluşlar, onlarca senedir kürtaj tedavisi arayan insanlara mali ve lojistik yardım sağlıyor.

“An Arm and a Leg” podcast’i, Ulusal Kürtaj Fonları Ağı yönetici direktörü Oriaku Njoku ve New Orleans Kürtaj Fonu yönetim kurulu üyesi Tyler Barbarin ile bu hizmetlerin arkasındaki zamanı ve iyi mi olduklarını idrak etmek için konuştu. bir post-Roe Wade’e Karşı çevre.

“An Arm and a Leg”, KHN ve Public Road Productions’ın ortak yapımıdır.

“Bir Kol ve Bir Bacak” ile iletişiminizi sürdürmek için haber bültenine abone olun. Programı Feysbuk’tan da takip edebilir ve twitter. Ve sıhhat sistemi hakkında anlatacak hikayeleriniz var ise, yapımcılar sizden haber almaktan mutluluk duyacaktır.

Tüm KHN podcast’lerini dinlemek için buraya tıklayın.

Ek olarak Spotify, Apple Podcasts, Stitcher, Pocket Casts yada podcast dinlediğiniz her yerde “An Arm and a Leg”e abone olun.

Kuruluşları içeriğimizi ücretsiz bir şekilde tekrardan yayınlamaya teşvik ediyoruz. İşte sorumuz:

Khn.org sitemize bir köprü ile orijinal yayıncı olarak bizlere atıfta bulunmalısınız. Mümkünse, lütfen aslolan yazar(lar)ı ve “Kaiser Sıhhat Haberleri”ni künyede belirtin. Lütfen hikayedeki köprüleri koruyun.

Khn.org’daki her şeyin tekrardan yayınlanmaya uygun olmadığını belirtmek önemlidir. Bir öykü “Tüm Hakları Saklıdır” olarak etiketlenmişse, o öğeyi tekrardan yayınlama izni veremeyiz.

Sorularım var? [email protected] adresinden bizlere bildirin