© 2023. Tüm hakları saklıdır.

Sağlıkta Gelecek

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ganel
  4. »
  5. Bryson DeChambeau to play on with Bridgestone balls – despite axe over Saudi defection

Bryson DeChambeau to play on with Bridgestone balls – despite axe over Saudi defection

root root - - 2 dk okuma süresi
18 0
TELEMMGLPICT000302714690 trans NvBQzQNjv4BqMNXAjrQuC5hshkZY4lLDIaAezwuvexs ues aCB TCg

TELEMMGLPICT000302714690 trans NvBQzQNjv4BqMNXAjrQuC5hshkZY4lLDIaAezwuvexs ues aCB TCg

Bryson DeChambeau, Suudi destekli isyancılar ligine katıldıktan sonrasında üreticiyi kilit sponsor olarak kaybetmesine karşın, Açık Şampiyona’da Bridgestone topuyla oynuyor.

Dünyanın en büyük lastik ve kauçuk üreticisi, geçtiğimiz aylarda ayrılıkçı LIV serisine kaydolmak için PGA Tour’u geride bırakan büyük isimlerle bağlarını koparan birçok marka içinde içeriyor.

Bununla beraber, büyük hit DeChambeau’nun topu tercih ettiğine inanılıyor ve firmanın “Bridgestone ve Bryson marka elçisi ortaklıklarını sona erdirmeyi kabul ettiğini” açıklamasına karşın, bunu öngörülebilir bir gelecekte kullanımı planlanıyor.

Şirketten meydana getirilen açıklamada, “PGA Turu, ustalaşmış golfün son aşama mühim bir parçasıdır ve Bridgestone’un bu son aşama görünür turnuva serisiyle bir spor pazarlama ilişkisi vardır.” Dedi.

DeChambeau, gelecekteki Bridgestone Tour B golf toplarının geliştirilmesini üstlendiği 2020’de bir uzatma kaleme almadan ilkin 2016’da profesyonelliğe ilk döndüğünde Bridgestone ile anlaştı.

Amerikalı daha ilkin, “oyunun geleceği için golf topu teknolojisi geliştirmek ve oyuncuların tüm yelpazesinden yararlanmak için golf topu tasarımlarının sınırlarını zorlamak” için “Bridgestone ile aklında fazlaca daha derin bir rol bulunduğunu” söylemişti.

Bridgestone’un hala Tiger Woods, Fred Couples, Jason Day, Lexi Thompson ve Matt Kuchar ile anlaşmaları var, sadece St Andrews’deki 150. Açık’ta şimdiden LIV etrafındaki münakaşa domine edildi.

Salı günü, Tiger Woods isyancıların sadakatini sorguladı, ayrılıkçı pistin formatı ile alay etti ve gelecekteki binbaşılardan men edilme ihtimalini artırdı.

Woods, Phil Mickelson, Dustin Johnson, Brooks Koepka ve DeChambeau şeklinde Ryder Cup ekip dostlarını cezbeden LIV’e kaydolmak için 500 milyon sterlinden fazla parayı geri çevirdi ve hepsi 100 milyon sterlinin üstündeki imza ücretleriyle cezbedildi.

İlgili Yazılar